0 Ks - 0 Kč

Airbrush pistol FENGDA BD-180 tryska 0,25 mm

  • Airbrush pistol FENGDA BD-180 tryska 0,25 mm

Další fotky

  • 1 139 Kč včetně DPH

Množství

Máme skladem 1 ks

Odesíláme do 1-3 pracovních dnů, dle aktuální vytíženosti.

Máte dotaz k produktu nebo doručení?

  +420 734 740 809
   (po - pá 9:00 - 18:30)

Popis produktu:

Absolutně precizní, vysoce kvalitní profesionální airbrush pistole s detailní tryskou 0,2 mm. Tělo pistole je vyrobeno výhradně z kovu, díky čemuž je pistole odolnější vůči mechanickému poškození .Představuje skvělou volbu pro airbrush stříkání jako je stínování, kreslení detailů apod ..

 width=Dvojčinná pistole - možnost nastavit množství dodávané barvy (tahem spouště zepředu dozadu) a možnost přizpůsobení množství vzduchu (stisknutím spouště nahoru a dolů)
 width=Nastavení jehly -Díky tomuto nastavovacímu šroubu můžete určit a přesně nastavit jehlu při stříkání a tím určit množství dávkované barvy.
 width=
Přesná tryska - Přesnost stříkání do značné míry závisí od trysek. Tryska 0,2 mm je jedna z nejpřesnějších a nejdetailnějších trysek pro airbrush a může být použita pro veškerou detailní práci., Tj. jemné stínování ale i absolutně detaily.

 

BALENÍ AIRBRUSH PISTOLE FENGDA ® BD-180 OBSAHUJE:

  • Airbrush pistole FENGDA ® BD-180 0,2mm s vrchním 9ml kalíškem,
  • Hadicová spojka - nasouvací
  • Pipeta,
  • Kľíč,
  • Plastová kazeta,
  • Návod k použití

Značka Fengda je jedním z hlavních Čínských výrobců airbrush pistolí, kompresorů a příslušenství. Tato značka patří mezi nejznámnější a nejkvalitnější výrobce z Číny.


Výrobu v tomto odvětví zahájili již v roce 1992. Mezi hlavní produkty patří airbrush stříkací pistole, kompresory, pneumatické nářadí, dále pak produkty týkající se Body Art segmentu (barvy, šablony, atp.) Ve světě má tato společnost výbornou pověst díky své vysoké kvalitě a inovacím. 

Každý rok se značka Fengda rozrůstá o nové produkty, včetně několika patentů. Továrna na výrobky Fengda dodržuje přísnou kvalitu výroby a je certifikována ISO 9001:2000,CE,ROHS a IAF.Model BD-180.025.01
Určeno_pro Pokročilý
Vyrobce FENGDA

Zákazníci také zakoupili

Produkty, které by Vás mohli zajímat.