0 Ks - 0 Kč

Airbrush pistole FENGDA BD - 130 tryska 0.3 mm

  • Airbrush pistole FENGDA BD - 130 tryska 0.3 mm

Další fotky

  • 699 Kč včetně DPH

Množství

Máme skladem 1 ks

Odesíláme do 1-3 pracovních dnů, dle aktuální vytíženosti.

Máte dotaz k produktu nebo doručení?

  +420 734 740 809
   (po - pá 9:00 - 18:30)

Dvojčinná airbrush pistole Fengda BD - 130 tryska 0.3 mm


Nejprodávanější model airbrush pistole Fengda ve světě. Ověřená konstrukce s pevnou nádržkou zaručuje snadnou obsluhu a údržbu. Precizní tryska vyrobena z kvalitních materiálů rozprašuje barvu jemně a přesně. 7 ml kalíšek na barvu je dostačující na delší práci bez zbytečně zdlouhavé nutnosti opětovného doplňování barvy do kalíšku. Airbrush pistole Fengda BD-130 je možné připojit na jakýkoliv kompresor bez větších problémů.

 

Typ airbrush pistole: vrchem plněná / Spádová - Vrchní - Gravitační airbrush
Nádobka: 7ml
Pracovní tlak:15-50psi ( 1,5 - 3 BAR)
Průměr trysky: 0,2 mm
Standardní vzduchový konektor: 1/8" (redukce je součásti balení)

Hmotnost: 109,6 g

Délka těla pistole: 150 mm

Dvojčinná pistole: Pomáhá vám kontrolovat mix barvy a vzduchu. V prvním kroku stisknutím spouště směrem dolů pustíte vzduch. Ve druhém kroku zatlačením spouště do zadu pustíte barvu. Čím více spoušť potáhnete směrem do zadu, tím více barvy dávkujete.

Balení Airbrush pistole FENGDA® BD-130 obsahuje:

 

  • 1 x Airbrush BD-130 0,3 mm
  • 1 x klíč
  • 1 x kapátko
  • 1 x plastový kufřík
  • 1 x uživatelská příručka

ČIŠTĚNÍ A PÉČE O AIRBRUSH PISTOLI:

Pro čištění airbrush pistole doporučujeme použít námi prodávané čističe. Pokud používáte pro stříkání syntetické barvy, pistoli čistěte s ředidlem dodávaným k barvám. Pokud používáte potravinářské barvy pistoli po každém použití důkladně vyčistěte alkoholem nebo isopropylalkoholem. V případě, že barva už zaschla a odstranění barvy je problematičtější, použijte odstraňovač zaschlé barvy. Pro celkové pohodlné čištění Vám doporučujeme použití čistící nádoby případně kompletního čistícího setu. Pro ruční čištění používejte výhradně k tomu určené čistící nástroje. Pokud se vlivem opotřebení poškodí těsnění airbrush pistole doporučujeme Vám vyměnit kompletní sadu těsnení airbrush pistole.Dvojčinná airbrush pistole s malou tryskou se zvlášť dobře hodí na složitější práce, stříkání detailů a stínování.
Vrchní kalíšek je pevný, není možné jej demontovat. Můžete stříkat s kalíškem ale i bez něj.

Pri použití syntetických a ředidlových barev musíte pistoli vyčistiť okamžitě po práci. Pistoli nechte vyschnout a odvětrat v demontovaném stavu aspoň hodinu po čistení. Následne naneste maziovo pro airbrush pistole na jehlu a zasuňte do těla pistole. Tímto zamezíte poškození a roztáhnutí těsnení v airbrush pistoli.
Pokud používáte barvy na bázi vody, šetříte životní prostředí.

Při stříkání doporučujeme vždy použít sříkací box s uhlíkovým filtrem. Neznečišťuje vzduch.
Pokud použijete barvy na bázi vody ušetříte životní prostředí.
Nefunkční airbrush pistole nám můžete vrátit na odborné zlikvidování zdarma

Značka Fengda je jedním z hlavních Čínských výrobců airbrush pistolí, kompresorů a příslušenství. Tato značka patří mezi nejznámnější a nejkvalitnější výrobce z Číny.


Výrobu v tomto odvětví zahájili již v roce 1992. Mezi hlavní produkty patří airbrush stříkací pistole, kompresory, pneumatické nářadí, dále pak produkty týkající se Body Art segmentu (barvy, šablony, atp.) Ve světě má tato společnost výbornou pověst díky své vysoké kvalitě a inovacím. 

Každý rok se značka Fengda rozrůstá o nové produkty, včetně několika patentů. Továrna na výrobky Fengda dodržuje přísnou kvalitu výroby a je certifikována ISO 9001:2000,CE,ROHS a IAF.Model BD-130-03.01
Vyrobce FENGDA

Zákazníci také zakoupili

Produkty, které by Vás mohli zajímat.