0 Ks - 0 Kč

Airbrush pistole Fengda BD 130

  • Airbrush pistole Fengda BD 130

Další fotky

  • 869 Kč včetně DPH

Množství

Máme skladem 2 ks

Odesíláme následující pracovní den po objednání.

Máte dotaz k produktu nebo doručení?

  +420 734 740 809
   (po - pá 9:00 - 18:30)

Dvojčinná airbrush pistole Fengda BD - 130 tryska 0.2 mm nebo 0.3 mm nebo 0.5 mm dle výběru velikosti


Nejprodávanější model airbrush pistole Fengda ve světě. Ověřená konstrukce s pevnou nádržkou zaručuje snadnou obsluhu a údržbu. Precizní tryska vyrobena z kvalitních materiálů rozprašuje barvu jemně a přesně. 7 ml kalíšek na barvu je dostačující na delší práci bez zbytečně zdlouhavé nutnosti opětovného doplňování barvy do kalíšku. Airbrush pistole Fengda BD-130 je možné připojit na jakýkoliv kompresor bez větších problémů.

 

Typ airbrush pistole: vrchem plněná / Spádová - Vrchní - Gravitační airbrush
Nádobka: 7ml
Pracovní tlak:15-50psi ( 1,5 - 3 BAR)
Průměr trysky: 0,2 mm, 0.3 mm nebo 0.5 mm dle výběru velikosti
Standardní vzduchový konektor: 1/8" (redukce je součásti balení)

Hmotnost: 107 g

Délka těla pistole: 155 mm

Dvojčinná pistole: Pomáhá vám kontrolovat mix barvy a vzduchu. V prvním kroku stisknutím spouště směrem dolů pustíte vzduch. Ve druhém kroku zatlačením spouště dozadu pustíte barvu. Čím více spoušť potáhnete směrem dozadu, tím více barvy dávkujete.


Balení Airbrush pistole FENGDA® BD-130 obsahuje:

  •  1 x Airbrush BD-130 s tryskou 0,2 mm nebo 0.3 mm nebo 0.5 mm dle výběru velikosti
  • 1 x klíč
  • 1 x kapátko
  • 1 x plastový kufřík
  • 1 x uživatelská příručka

Dvojčinná airbrush pistole s malou tryskou se hodí na složitější a detailnější práce a stínování.  

Vrchní kalíšek je pevný, není možné ho demontovat. 

Při použití syntetických a ředidlových barev je nutné pistoli okamžitě po práci vyčistit. Pistoli nechejte schnout v demontovaném stavu alespoň hodinu. Poté naneste mazivo na jehlu a zasuňte do těla pistole. Tím zamezíte poškození a roztáhnutí těsnění v pistoli. 


ČIŠTĚNÍ A PÉČE O AIRBRUSH PISTOLI:

Pro čištění doporučujeme použít čističe pro airbrush. Pokud používáte pro stříkání syntetické barvy, pistoli čistěte s ředidlem. Pokud používáte potravinářské barvy pistoli po každém použití důkladně vyčistěte alkoholem nebo isopropylalkoholem. V případě, že barva už zaschla a odstranění barvy je problematičtější, použijte odstraňovač zaschlé barvy. Pro celkové pohodlné čištění Vám doporučujeme použití čistící nádoby případně kompletního čistícího setu. Pro ruční čištění používejte výhradně k tomu určené čistící nástroje. Pokud se vlivem opotřebení poškodí těsnění airbrush pistole doporučujeme Vám vyměnit kompletní sadu těsnení airbrush pistole.

Značka Fengda je jedním z hlavních Čínských výrobců airbrush pistolí, kompresorů a příslušenství. Tato značka patří mezi nejznámnější a nejkvalitnější výrobce z Číny.


Výrobu v tomto odvětví zahájili již v roce 1992. Mezi hlavní produkty patří airbrush stříkací pistole, kompresory, pneumatické nářadí, dále pak produkty týkající se Body Art segmentu (barvy, šablony, atp.) Ve světě má tato společnost výbornou pověst díky své vysoké kvalitě a inovacím. 

Každý rok se značka Fengda rozrůstá o nové produkty, včetně několika patentů. Továrna na výrobky Fengda dodržuje přísnou kvalitu výroby a je certifikována ISO 9001:2000,CE,ROHS a IAF.Model BD_130
Určeno_pro Začátečník
Vyrobce FENGDA

Zákazníci také zakoupili

Produkty, které by Vás mohli zajímat.