0 Ks - 0 Kč

Akrylová barva Pébéo Mat Pub, PERM WHITE

Akrylová barva Pébéo Mat Pub, PERM WHITE

Další fotky

  • 259 Kč včetně DPH


Barva

Množství

Máme skladem 1 ks

Odesíláme následující pracovní den po objednání.

Máte dotaz k produktu nebo doručení?

  +420 734 740 809
   (po - pá 9:00 - 18:30)

Akrylová barva Pébéo Mat Pub, PERM WHITE

Akrylové barvy Mat Pub od Pebea jsou zcela nové, inovativní barvy které se vyznačují po zaschnutí extra matným vzhledem, disponují skvělou viskozitou a extra pigment u těchto barev nabízí jedinnečné krycí vlastnosti již při prvním tahu, není nutno u krycích odstínů aplikovat více vrstev, navíc můžete aplikovat na téměř jakýkoliv povrch (stěna, fasády, plátno, dřevo, kov, papír, atd...).

Barvy již v základu obsahují světlostále komponenty které zabraňují vyblednutí a jsou s UV ochranou.

Všechny odstíny jsou zcela krycí, disponují excelentní světlostálostí (vyjímaje fluorescentních odstínů) a jsou voděodolné.

Jsou spíše pastézní, ale dají se snadno naředit vodou dle potřeby, po zaschnutí jsou permanentní. 

Lze je použít i na airbrush. 

Po zaschnutí mají extrémně matný vzhled.


Renomovaná francouzská firma Pébéo je v celosvětovém měřítku známá výrobou širokého sortimentu výtvarných potřeb. Firma má dlouhou tradici, byla založena v roce 1919 a v průběhu let si vybudovala silnou pozici na poli výrobců uměleckých barev, hobby barev a doplňků. Mistrovské barvy a doplňky Pébeo používají uznávaní malíři a grafici. Široká paleta hobby barev a doplňků je oblíbená mezi amatérskými malíři, školami a všemi zájemci o kreativní tvorbu. Každý rok Pébeo rozšiřuje sortiment výtvarných potřeb o nové produkty, použitelné jak pro stávající tak nově vznikající výtvarné techniky.

Barvaspec PERM WHITE
Model 256025_01
Objem 140 ml
Vyrobce Pébéo