0 Ks - 0 Kč

ARTCREATION pastel blok 50 listů, 90g, A4

  • ARTCREATION pastel blok 50 listů, 90g, A4

Další fotky

  • 199 Kč včetně DPH

Množství

Máme skladem 3 ks

Odesíláme následující pracovní den po objednání.

Máte dotaz k produktu nebo doručení?

  +420 734 740 809
   (po - pá 9:00 - 18:30)

AMSTERDAM ACRYLIC EXPERT Series je vysokopigmentová řada v umělecké kvalitě.  Je to  vysoce konzistentní barva, vhodná pro práci štětcem i malířským nožem. Nejvyšší čistota barviva zaručuje výrazné a intenzivní tóny. Díky nejvyššímu stupni světlostálosti (+++) se originální barva nezmění v muzeálních podmínkách ani za 100 let. Mnoho odstínů obsahuje pouze jediný pigment, takže i při míchání tónů  vytváří nejčistší barvy. Barvy mají rovnoměrný lesk, nedochází k nežádoucím rozdílům povrchu. Tato barva má základ v akrylátové pryskyřici a vytváří tenkou, velice pružnou  a odolnou  vrstvu. 

Naším hlavním dodavatelem v oblasti ART materiálů je špičková holandská firma s hlubokou tradicí – ROYAL TALENS.

ROYAL TALENS přináší inspiraci a nejlepší materiály pro tvorbu i těch nejnáročnějších umělců již přes sto let.

V roce 1899 založil Martin Talens „Holandskou továrnu na barvy, laky a tuše“. Tato rodinná firma sídlí od té doby na stále stejné adrese, nedaleko centra malebného stotisícového města Apeldoorn. Stejně jako adresu, ROYAL TALENS nic nezměnil ani na poctivém přístupu. Hlavním imperativem této firmy je kvalita a její dlouhodobá garance. Kromě skladu, najdete v sídle firmy i  výrobní provoz a linky, ze kterých sjíždí veškerá produkce této firmy.

ROYAL TALENS je od svého vzniku vyhlášenou a vyhledávanou značkou, nyní s globální distribucí na všechny kontinenty. 

Kromě výroby materiálů pro všechny tradiční techniky ROYAL TALENS neustrnula na místě. Za  využití svého vyjímečného zázemí, laboratorního výzkumu a v neposlední řadě díky spolupráci s těmi nejlepšími umělci, přichází výrobce průběžně s dalšími a dalšími novinkami. V poslední době můžeme zmínit například unikátní vodouředitelné olejové barvy COBRA, nebo nabídku nejpopulárnější barvy, akrylové značky AMSTERDAM i jako stále populárnější Markery a spreje. 

Gramáž 90g/m2
Model T9319002M.01
Objem A4
Určeno_pro Pokročilý
Vyrobce Royal Talens

Zákazníci také zakoupili

Produkty, které by Vás mohli zajímat.