0 Ks - 0 Kč

DYNASTY 4870 dlouhá násadka - štětec akv.kulatý

  • DYNASTY 4870 dlouhá násadka - štětec akv.kulatý

Další fotky

  • 41 Kč včetně DPH

Množství

Máme skladem více než 5 ks

Odesíláme do 1-3 pracovních dnů, dle aktuální vytíženosti.

Máte dotaz k produktu nebo doručení?

  +420 734 740 809
   (po - pá 9:00 - 18:30)

Doplňující řada 4870 s dlouhým držátkem rozšiřuje rozšiřuje populární štětce Dynasty 4900 – BLACK SILVER, řada 
Řada 4870 je základem naší nabídky štětců od výrobce FM BRUSH. Koncept štětců BLACK SILVER je oblíben především díky univerzálnímu využití a unikátnímu poměru kvalita / cena. Přes nízkou cenu těchto štětců, vlasy i po delší době prakticky nepadají a jen velice málo se opotřebovávají.
Další výhodou  je široký výběr tvarů a velikostí. Základní řada je doplněna o řadu 4800 „dlouhá násadka“, i doplňkovou řadu – 4900 A  „speciální tvary“.
 

Dynasty BLACK SILVER  tvoří nažloutlé, do stříbrna žíhané syntetické vlákno. Objímka je ocelová, černá, bezešvá. Držátko je barevně rozdělené na dvě části, stříbrnou a černou  a umožňuje snadnou a pohodlnou tvorbu. Unikátní vlas řady BLACK SILVER při malbě dobře drží jak hranku pro malbu čar a linií i špičku pro tvorbu detailů a jemných bodů. Přitom si je schopný podržet relativně vysoký objem barev pro rozličné techniky.

Štětec BLACK SILVER je kvalitním pracovním štětcem, nebo štětcem pro studentské použití.

 

Dynasty BLACK SILVER je vhodný pro techniky:

Multi-media - akvarel

Olej

Akryl

Výrobce FM BRUSH je renomovaná americká firma specializující se od roku 1929 na výrobu špičkových štětců různých typů a pro různá odvětví. Svoje štětce dodává firmy FM BRUSH pod obchodní značkou DYNASTY. Kromě výroby v USA se zhruba polovina portfolia dlouhodobě vyrábí v jejich vlastním provozu umístěném v Thajsku. Díky tomuto faktu dosáhli hlavního benefitu, kterým je tato značka u našich zákazníků vyhlášená, a to skvělým poměrem kvalita / cena. I nejlevnější typy štětců mají výbornou životnost a výborné parametry si štětec uchovává dlouhou dobu po pořízení.

Firma FM deklaruje maximální ohleduplnost k přírodě, podporují aktivity proti "Testování na zvířatech". Výroba rukojetí a držátek je navázána na programy opětovné obnovy lesů za spotřebovaný materiál (reforestation programs). 

Model FM-4870
Typvlasu syntetické vlákno
Vyrobce FM BRUSH

Zákazníci také zakoupili

Produkty, které by Vás mohli zajímat.