0 Ks - 0 Kč

DYNASTY 4945 – s prostřihem, plochý, dlouhý chlup, syn. vla

  • DYNASTY 4945  – s prostřihem, plochý, dlouhý chlup, syn. vla

Další fotky

  • 83 Kč včetně DPH

Množství

Máme skladem 1 ks

Odesíláme následující pracovní den po objednání.

Máte dotaz k produktu nebo doručení?

  +420 734 740 809
   (po - pá 9:00 - 18:30)

Populární řada Dynasty 4900 – BLACK SILVER, která je základem naší nabídky štětců od výrobce FM BRUSH. Tato řada je oblíbena především díky univerzálnímu využití a unikátnímu poměru kvalita /  cena. Přes nízkou cenu těchto štětců, vlasy i po delší době prakticky nepadají a jen velice málo se opotřebovávají.
Další výhodou  je široký výběr tvarů a velikostí. Základní řada je navíc doplněna dvěmi doplňkovými řadami – 49xx a  „speciální tvary“ a 4800 „dlouhá násadka“.
 

Dynasty BLACK SILVER  tvoří nažloutlé, do stříbrna žíhané syntetické vlákno. Objímka je ocelová, černá, bezešvá. Držátko je barevně rozdělené na dvě části, stříbrnou a černou  a umožňuje snadnou a pohodlnou tvorbu. Unikátní vlas řady BLACK SILVER při malbě dobře drží jak hranku pro malbu čar a linií i špičku pro tvorbu detailů a jemných bodů, u této řady samozdřejmě s přihlédnutím k speciálnímu tvaru prostřihu. Přitom si je schopný podržet relativně vysoký objem barev pro rozličné techniky.

Štětec BLACK SILVER je kvalitním pracovním štětcem, nebo štětcem pro studentské použití.

 

Dynasty BLACK SILVER je vhodný pro techniky:

  • Olej
  • Akryl
  • Multi-media - akvarel

Výrobce FM BRUSH je renomovaná americká firma specializující se od roku 1929 na výrobu špičkových štětců různých typů a pro různá odvětví. Svoje štětce dodává firmy FM BRUSH pod obchodní značkou DYNASTY. Kromě výroby v USA se zhruba polovina portfolia dlouhodobě vyrábí v jejich vlastním provozu umístěném v Thajsku. Díky tomuto faktu dosáhli hlavního benefitu, kterým je tato značka u našich zákazníků vyhlášená, a to skvělým poměrem kvalita / cena. I nejlevnější typy štětců mají výbornou životnost a výborné parametry si štětec uchovává dlouhou dobu po pořízení.

Firma FM deklaruje maximální ohleduplnost k přírodě, podporují aktivity proti "Testování na zvířatech". Výroba rukojetí a držátek je navázána na programy opětovné obnovy lesů za spotřebovaný materiál (reforestation programs). 

Model FM-4945
Typvlasu syntetický vlas
Vyrobce FM BRUSH

Zákazníci také zakoupili

Produkty, které by Vás mohli zajímat.