0 Ks - 0 Kč

DYNASTY - FAUX KOLINSKY, syntetický vlas

  • DYNASTY - FAUX KOLINSKY, syntetický vlas

Další fotky

10 % sleva 89 Kč
  • 80 Kč včetně DPH

Množství

Máme skladem 2 ks

Odesíláme do 1-3 pracovních dnů, dle aktuální vytíženosti.

Máte dotaz k produktu nebo doručení?

  +420 734 740 809
   (po - pá 9:00 - 18:30)

Unikátní napodobenina jednoho z nejkvalitnějších a nejdražších vlasů - červeného sibiřského sobola. Štětec řady FAUX KOLINSKY má všechny požadované vlastnosti pro které je vyhledáván přírodní sobolí vlas, je však pevnější a proto vhodný pro detailní malbu akvarelů. Motto výrobce je - "LEPŠÍ NEŽ ORIGINÁL". Kromě skvělých vlastností a špičkového zpracování za zlomkovou cenu má syntetická verze výrazně vyšší životnost! Štětec je kulatý s černou rukojetí a chromovanou, bezešvou objímkou.

Výrobce FM BRUSH je renomovaný americký výrobce. Od roku 1929 se specializuje na výrobu špičkových štětců, převážně ze syntetických materiálů, vše pod značkou DYNASTY. Část sortimentu vyrábí ve svém thajském závodu, čož je i důvodem, proč mohou nabízet přes vysokou kvalitu štětce za velice dobrou cenu. To je také jednou z nejvýraznějších charakteristik štětců DYNASTY - excelentní poměr kvalita / cena. Některé řady od tohoto výrobce nabízíme i velkoobchodně již 10 let, takže stabilně vysoká kvalita je potvrzena jak od samotných umělců, tak od obchodníků.   

Firma FM deklaruje maximální ohleduplnost k přírodě, podporují aktivity proti "Testování na zvířatech". Výroba rukojetí a držátek je navázána na programy opětovné obnovy lesů za zpotřebovaný materiál (reforestation programs).   

Výrobce FM BRUSH je renomovaná americká firma specializující se od roku 1929 na výrobu špičkových štětců různých typů a pro různá odvětví. Svoje štětce dodává firmy FM BRUSH pod obchodní značkou DYNASTY. Kromě výroby v USA se zhruba polovina portfolia dlouhodobě vyrábí v jejich vlastním provozu umístěném v Thajsku. Díky tomuto faktu dosáhli hlavního benefitu, kterým je tato značka u našich zákazníků vyhlášená, a to skvělým poměrem kvalita / cena. I nejlevnější typy štětců mají výbornou životnost a výborné parametry si štětec uchovává dlouhou dobu po pořízení.

Firma FM deklaruje maximální ohleduplnost k přírodě, podporují aktivity proti "Testování na zvířatech". Výroba rukojetí a držátek je navázána na programy opětovné obnovy lesů za spotřebovaný materiál (reforestation programs). 

Model fm-1114
Typvlasu syntetický vlas
Vyrobce FM BRUSH

Zákazníci také zakoupili

Produkty, které by Vás mohli zajímat.