0 Ks - 0 Kč

Dynasty orange ice špičatý syntentický vlas

  • Dynasty orange ice špičatý syntentický vlas

Další fotky

  • 140 Kč včetně DPH

Množství

Zboží máme skladem!

Objednejte dnes do 12:00 a do 48 hodin Vám bude objednávka doručena!

Dynasty 395 Orange Ice - "Big Wash" je speciální akvarelový štětec určený pro techniku nazývanou jako "Big Wash". Směs vybraných světlých, oranžovo bílých syntetických vlasů má schopnost zachytit velké množství barvy a tu poté postupně stejnoměrně nanášet na papír i v rámci dlouhého tahu (bez toho aby na začátku zanechával "kaluže" barvy). Hodí se tedy i na malbu větších ploch.
Štětec je kulatý, vhodný pro práci s akvarelovými nebo dekorativními barvami.


Výrobce FM BRUSH je renomovaná americká firma specializující se od roku 1929 na výrobu špičkových štětců různých typů a pro různá odvětví. Svoje štětce dodává firmy FM BRUSH pod obchodní značkou DYNASTY. Kromě výroby v USA se zhruba polovina portfolia dlouhodobě vyrábí v jejich vlastním provozu umístěném v Thajsku. Díky tomuto faktu dosáhli hlavního benefitu, kterým je tato značka u našich zákazníků vyhlášená, a to skvělým poměrem kvalita / cena. I nejlevnější typy štětců mají výbornou životnost a výborné parametry si štětec uchovává dlouhou dobu po pořízení.

Firma FM deklaruje maximální ohleduplnost k přírodě, podporují aktivity proti "Testování na zvířatech". Výroba rukojetí a držátek je navázána na programy opětovné obnovy lesů za spotřebovaný materiál (reforestation programs).    

Text se připravuje..
Model fm-395
Typvlasu syntetický vlas
Vyrobce FM BRUSH

Zákazníci také zakoupili

Produkty, které by Vás mohli zajímat.