0 Ks - 0 Kč

Fabriano Watercolour studio Hot press pro akvarel - různé rozměry

  • Fabriano Watercolour studio Hot press pro akvarel - různé rozměry

Další fotky

  • 255 Kč včetně DPH

Množství

Máme skladem více než 5 ks

Odesíláme do 1-3 pracovních dnů, dle aktuální vytíženosti.

Máte dotaz k produktu nebo doručení?

  +420 734 740 809
   (po - pá 9:00 - 18:30)

Tento blok přinese naprosté nadšení pro začínající i pokročilé umělce, kteří rádi střídají techniky kreslení, je totiž vynikající všestranný společník pro vaše tvořivé chvíle.

Papír je lisovaný za tepla (Hot press ), proto má povrch hladký a je tak ideální pro detailní kresby perem a inkoustem, kaligrafii, podrobné akvarely botaniky nebo ilustrace, barevnou tužku, grafit, uhel, kvaš, akrylové markery a markery s plstěnou špičkou. Jinými slovy, jedná se o vynikající všestranný umělecký podklad pro různá média.

Nabízíme ho ve dvou rozměrech.


Hlavní vlastnosti:

- blok je vázán v lepené vazbě

- rozměry: 22,9 x 30,5 cm nebo 28 x 35,6 cm

- gramáž: 300 g/m2

- počet listů: 12

-  barva papíru: slonovinová


Papírová značka Fabriano je jednou z nejstarších v Evropě. První informace o výrobě papíru v italském městě Fabriano pocházejí z roku 1264. Od samého začátku se mistři snažili dosáhnout dokonalosti ve své práci a přinést do ní něco nového. Takže právě ve Fabrianu se výrobce poprvé objevil „vodoznaky“ na papírech, byl vynalezen kladivový mlýn na výrobu homogenních vláken a želatina byla použita místo škrobu pro impregnaci, což významně zlepšilo nejen pracovní vlastnosti papíru, ale také jeho trvanlivost. Dnes specialisté společnosti Fabriano, stejně jako dříve, pracují s vášní, dovedností a stylem a vytvářejí papír nejvyšší kvality pro umělce, designéry a vydavatele. „Fabriano“
Gramáž 300 g/m
Model fabriano_watercolour_hot_press
Určeno_pro Začátečník
Vyrobce FABRIANO

Zákazníci také zakoupili

Produkty, které by Vás mohli zajímat.