0 Ks - 0 Kč

Lascaux Akrylová barva řada Studio Bronze 250 ml

  • 639 Kč včetně DPH

Množství

Zboží máme skladem!

Objednejte dnes do 12:00 a do 48 hodin Vám bude objednávka doručena!

desc

Výrobce:

LASCAUX.

Výtvarné potřeby INDIGES  www.provytvarníky.cz  jsou hrdé na to, že můžou zastupovat tohoto švýcarského světoznáme výrobce těch nejkvalitnějších barev pro opravdové profesionály.


Tyto barvy jsou extrémně kvalitní - autentické a věrné. S tímto tvrzením více jak 100 leté stálosti barev na díle nabízí Lascaux svoje výrobky pro expresivní možnosti tvorby.


Tyto barvy zůstávají po dlouhou dobu nezměněny a Lascaux říká, že chce dodávat umělcům stejný výrobek se stejnými parametry a extrémní kvalitou dnes, tak stejně jako zítra.


Řemeslný um při výrobě, pozornost a přísná kontrola kvality zajištují, že každý výrobek, který opustí společnost Lascaux, splňuje nejvyšší standardy. Laky a nátěrové hmoty Lascaux jsou PREMIOVÉ produkty, které splňují nejvyšší umělecké požadavky a zároveň jsou ekologické.


Od svého založení vyrábí Lascaux barvy bez rozpouštědel a jsou kvalifikovány jako netoxické. Používají se pouze ty nejlepší suroviny a pigmenty.

Tyto složky jsou přesně definovány v každém produktu.


Veškeré čištění míchacich strojů probíhá vodou, bez chemických přísad. Tato voda se vypouští poté co projde přes vnitřní čistírnu odpadních vod.


Na konci složitého výrobního procesu jsou barvy a pomocné látky plněny do originálních lahví Lascaux a dodávány do celého světa.


Společnost Lascaux dbá na pokyny CEPE což je Evropská rada pro průmysl a její odvětví výroby barev.

Barvaspec 994 Měděná
Model Lascaux_Akrylová_barva_metalické_odstíny_250_ml
Objem 250 ml
Určeno_pro Profesionál
Vyrobce Lascaux

Zákazníci také zakoupili

Produkty, které by Vás mohli zajímat.