0 Ks - 0 Kč

KOH-I-NOOR tempera 250 ml - různé barvy

  • KOH-I-NOOR tempera 250 ml - různé barvy

Další fotky

2 % sleva 109 Kč
  • 107 Kč včetně DPH

Množství

Máme skladem 3 ks

Odesíláme následující pracovní den po objednání.

Máte dotaz k produktu nebo doručení?

  +420 734 740 809
   (po - pá 9:00 - 18:30)

Umělecké temperové barvy jsou určené především pro profesionální výtvarníky, ale používají se i při výuce výtvarné výchovy ve školách.

Jsou vysoce kvalitní, husté, vzájemně mísitelné a vodou ředitelné.

Základem temperových barev KOH-I-NOOR jsou jemně utřené a dokonale dispergované anorganické nebo organické pigmenty v emulzi vhodného oleje s rostlinným pojivem rozpuštěným ve vodě. Jako plnidlo se používá mikromletý uhličitan vápenatý. Barvy obsahují také další materiály, například tixotropní oxid křemíku a tenzidy, zlepšující funkční vlastnosti a stabilitu barev.

Temperové barvy jsou lehce ředitelné vodou, nezanechávají stopy po tazích štětcem, vzájemně se velmi dobře mísí, přičemž lze s výhodou využít jejich vlastnost zpětného rozpouštění již zaschlého barevného nátěru. Umožňují ostrý kresebný tah, ze kterého snadněji splývají, než barvy olejové. Na rozdíl od nich také podstatně rychleji schnou – hned po odpaření vody. Jsou vhodné i pro tvorbu zkušených výtvarníků.

Temperové barvy vynikají zejména dobrou barevnou vydatností, světlostálostí a brilancí. Kvalitativní parametry (kryvost, světlostálost, pigmentové číslo) jsou uvedeny na etiketách jednotlivých barev.

Barvy skladujte při normální teplotě, chraňte před mrazem a teplem.

Společnost KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s. je v současnosti jedna z největších světových producentů a distributorů uměleckých, školních a kancelářských potřeb té nejvyšší kvality. Společnost je součástí skupiny KOH-I-NOOR holding a.s..
Barvaspec cadmium orange
Model 1628
Objem 250 ml
Vyrobce KOH-I-NOOR

Zákazníci také zakoupili

Produkty, které by Vás mohli zajímat.