0 Ks - 0 Kč

Pébéo Artist Acrylics Liquid 45 ml

Pébéo Artist Acrylics Liquid 45 ml

Další fotky

  • 139 Kč včetně DPH


BarvaMáme skladem 2 ks

Odesíláme následující pracovní den po objednání.

Máte dotaz k produktu nebo doručení?

  +420 734 740 809
   (po - pá 9:00 - 18:30)

Artist Acrylics LIQUID jsou tekuté akrylové barvy určené na americkou retuš (airbrush), do grafických per, na kaligrafii a pro techniky, které využijí naředěné barvy. Lahvičky obsahují kapátko pro snadné dávkování.

Jedná se o zářivé barvy, které lze vzájemně mísit a které vytváří jednolitý povrch. Na rozdíl od inkoustů Colorex (na vodní bázi) jsou barvy Artist Acrylics LIQUID po zaschnutí nesmazatelné (umožňují tedy vrstvení) a mají výbornou světlostálost.

Lze ředit vodou. Barvy schnou během několika desítek minut v závislosti na naředění a použitém povrchu (papír, plátno, fotografie). Pro maskování se hodí použít kreslicí gumu (Drawing gum). Nástroje doporučujeme čistit mýdlovou vodou před zaschnutím.

Barevná škála zahrnuje 26 odstínů v lahvičkách 45 ml s kapátkem.

Krycí odstíny: 02 White, 16 Payne's Grey, 71 Naples Yellow
Průsvitné odstíny: všechny ostatní

Renomovaná francouzská firma Pébéo je v celosvětovém měřítku známá výrobou širokého sortimentu výtvarných potřeb. Firma má dlouhou tradici, byla založena v roce 1919 a v průběhu let si vybudovala silnou pozici na poli výrobců uměleckých barev, hobby barev a doplňků. Mistrovské barvy a doplňky Pébeo používají uznávaní malíři a grafici. Široká paleta hobby barev a doplňků je oblíbená mezi amatérskými malíři, školami a všemi zájemci o kreativní tvorbu. Každý rok Pébeo rozšiřuje sortiment výtvarných potřeb o nové produkty, použitelné jak pro stávající tak nově vznikající výtvarné techniky.

Model 317_pebeo_acrylics_liquid
Velikost balení 45 ml
Vyrobce Pébéo

Zákazníci také zakoupili

Produkty, které by Vás mohli zajímat.