0 Ks - 0 Kč

Pébéo sada Discovery Fantasy Moon (6x20 ml)

  • Pébéo sada Discovery Fantasy Moon (6x20 ml)

Další fotky

  • 359 Kč včetně DPH

Množství

Máme skladem 1 ks

Odesíláme následující pracovní den po objednání.

Máte dotaz k produktu nebo doručení?

  +420 734 740 809
   (po - pá 9:00 - 18:30)

Sada obsahuje vybrané odstíny barev Fantasy Moon - 6x20 ml - Turquoise, Veil of smoke, Carmine, Metal blue, Apricot, Gold.

Vlastnosti: Efekt textury, šupinkovitý efekt, perleťové a krycí, vysoká světlostálost, ihned připravené k použití.

Veškeré odstíny lze vzájemně míchat. Barvy jsou krycí a lesklé.

Suché na dotek 2h, úplné vytvrdnutí po 10h.

Barvy jsou vhodné pro dekoraci šperků a tvorbu dekorací na mnoha materiálech: sklo, zrcadlo, keramika, plexisklo, plátno, kovy, dřevo a další… Ředění a čištění minerálním lihem nebo terpentýnem.

Aplikace: lahvičkou netřeste. Barvu řádně promíchejte plochým dřívkem. Fantasy Moon se mohou aplikovat plochým štětcem.

Pro vytvoření mramorovacího efektu zkombinujte barvy Fantasy Moon s transparentními barvami Vitrail. Lze také kombinovat s konturami Vitrail Cerne Relief.

Výrazného mramorování docílíte aplikací barev Ceramic přes Fantasy Moon.Pro vytvoření kruhovitého efektu naneste přes zaschlé Fantasy Prisme (po zaschnutí min. 48h) Gédéo glazurovací pryskyřici.Pro vertikální aplikaci barev použijte zahušťovací médium (Ceramic, Vitrail, Moon, Prisme) zamezující stékání.

Fantasy Prisme používejte výhradně na dekoraci předmětů, které nebudou přicházet do styku s jídlem a potravinami.

Renomovaná francouzská firma Pébéo je v celosvětovém měřítku známá výrobou širokého sortimentu výtvarných potřeb. Firma má dlouhou tradici, byla založena v roce 1919 a v průběhu let si vybudovala silnou pozici na poli výrobců uměleckých barev, hobby barev a doplňků. Mistrovské barvy a doplňky Pébeo používají uznávaní malíři a grafici. Široká paleta hobby barev a doplňků je oblíbená mezi amatérskými malíři, školami a všemi zájemci o kreativní tvorbu. Každý rok Pébeo rozšiřuje sortiment výtvarných potřeb o nové produkty, použitelné jak pro stávající tak nově vznikající výtvarné techniky.

Model 754167.01
Objem 6x20 ml
Vyrobce Pébéo

Zákazníci také zakoupili

Produkty, které by Vás mohli zajímat.