0 Ks - 0 Kč

Sada ART CREATION olej 12 × 12 ml tuby

  • Sada ART CREATION olej 12 × 12 ml tuby

Další fotky

  • 239 Kč včetně DPH

Množství

Máme skladem 4 ks

Odesíláme do 1-3 pracovních dnů, dle aktuální vytíženosti.

Máte dotaz k produktu nebo doručení?

  +420 734 740 809
   (po - pá 9:00 - 18:30)

Olejová barva Royal Talens ArtCreation
Olejové barvy holandského výrobce Royal Talens jsou velmi univerzální typ barev, při kterých si umělec na tvorbu svého díla může zvolit buď tenký nebo pastovitý nátěr.
Vlastnosti:
Barvy jsou vyrobeny z kvalitních intenzivních pigmentů a přírodních olejůVyznačují se vysokou úrovní světlostálosti (až +++), díky čemuž v muzejní podmínkách zůstávají nezměněny po dobu nejméně 80 let.Po použití zasychají ve stejném stavu v jakém byly na malbu aplikovány, intenzita pigmentů a objem barev zůstává nezměněnOlejové barvy ArtCreation jsou vhodné pro různé druhy olejomaleb: mokré do mokrého, vrstvení barev nebo glazúrovaní

Sada obsahuje:

- 12 x 12 ml olejová barva (701 - Ivory Black, 409 - Burnt Umber, 411 - Burnt Sienna, 227 - Yellow Ochre, 662 - Permanent Green, 530 - Serves Blue, 504 - Ultramarine, 318 - Carmine Red, 334 - Scarlet, 200 - Yellow, 205 - Lemon Yellow, 105 - Titanium White)

Naším hlavním dodavatelem v oblasti ART materiálů je špičková holandská firma s hlubokou tradicí – ROYAL TALENS.

ROYAL TALENS přináší inspiraci a nejlepší materiály pro tvorbu i těch nejnáročnějších umělců již přes sto let.

V roce 1899 založil Martin Talens „Holandskou továrnu na barvy, laky a tuše“. Tato rodinná firma sídlí od té doby na stále stejné adrese, nedaleko centra malebného stotisícového města Apeldoorn. Stejně jako adresu, ROYAL TALENS nic nezměnil ani na poctivém přístupu. Hlavním imperativem této firmy je kvalita a její dlouhodobá garance. Kromě skladu, najdete v sídle firmy i  výrobní provoz a linky, ze kterých sjíždí veškerá produkce této firmy.

ROYAL TALENS je od svého vzniku vyhlášenou a vyhledávanou značkou, nyní s globální distribucí na všechny kontinenty. 

Kromě výroby materiálů pro všechny tradiční techniky ROYAL TALENS neustrnula na místě. Za  využití svého vyjímečného zázemí, laboratorního výzkumu a v neposlední řadě díky spolupráci s těmi nejlepšími umělci, přichází výrobce průběžně s dalšími a dalšími novinkami. V poslední době můžeme zmínit například unikátní vodouředitelné olejové barvy COBRA, nebo nabídku nejpopulárnější barvy, akrylové značky AMSTERDAM i jako stále populárnější Markery a spreje. 

Model T90.201.12M.01
Objem 12 x 12 ml
Určeno_pro Pokročilý
Vyrobce Royal Talens

Zákazníci také zakoupili

Produkty, které by Vás mohli zajímat.