0 Ks - 0 Kč

Sennelier kufřík akrylové barvy Abstrakt 9x120ml + příslušenství

  • Sennelier kufřík akrylové barvy Abstrakt 9x120ml + příslušenství

Další fotky

  • 2 199 Kč včetně DPH

Množství

Zboží máme skladem!

Objednejte dnes do 12:00 a do 48 hodin Vám bude objednávka doručena!

Tento dřevěný kufřík se těší velké oblibě nejen kvůli svému obsahu, ale také líbivému designu.

Kufřík má dvě patra, druhé patro se vytahuje pouhým otevřením kufříku na kloubovém mechanizmu.

Sada obsahuje:

Akrylové barvy Abstract 9x120ml (Barvy Abstract 120ml od Sennelieru se dají dokupovat na našem e-shopu samostatně a obsahují více než 45 variant ).
Sada dále obsauje nástavce pro barvy pro malbu přímo z tuby, lesklé médium pro ředění, medové mýdlo Raphael, štětec Raphael Textura, hadřík Sennelier


Hodí se pro začínající i pokročilé umělce jako krásný dárek.

Výrobce:
SENNELIER

Sennelier od roku 1887

Vše začíná v Paříži v roce 1887, kdy Gustave Sennelier otevírá prodejnu s barvami v domu Sennelier na Quai Voltaire, naproti Louvru a poblíž School of Fine Arts. Snažil se o inovace ve výrobě barev a skoumá jejich chemické složení a dále zakládá výrobní podnik pro jejich výrobu.  

Od roku 1888 začne ve spolupráci se svými přáteli, malíři, rozvíjet řadu 100 odstínů extra jemných olejových barev. Ty budou použity pro obrazy, které jsou nyní vystaveny v nejkrásnějších muzeích na světě.

Maison des Sennelier je místem setkání umělců, kde se udržuje kreativní výměna, která vede k vývoji nových technik a barev. Zkušenosti některých, z nichž budou mnozí celebrity tehdejší doby jako Cezanne a Picasso, mu budou velkou pomocí. Výrobky Gustave Senneliera jsou velice precizní a jeho pohled tak pečlivý, že umělci považují jeho paletu tónů za důraz té nejvyšší kvality.

Sennelier kromě těchto inovací vyráběných v oblasti pigmentových odstínů, se snaží vyvinout nové technické prostředky k dokonalosti barev a jejich způsobu uchování. Od této chvíle jsou na stěnách většiny významných muzeí zavěšeny Sennelierovy jemné barvy. 

V současné době značka Sennelier, zatímco zůstává věrna své živé tradici, zintenzivňuje své výzkumy, inovuje a vyrábí barvy pro malíře stejné dnes tak jako zítra.

Za téměř 130 let, Sennelier pokračuje se stále větší horlivostí spojením postupů tradice starých mistrů na inovativních metodách moderní chemie, aby splňovaly požadavky dnešních i budoucích malířů, kteří si přejí nádherné barevy s jasnými odstíny a stálou světlostálostí přetrvávající století.
Model 121825.00.01
Určeno_pro Pokročilý
Vyrobce Sennelier

Zákazníci také zakoupili

Produkty, které by Vás mohli zajímat.