0 Ks - 0 Kč

Sennelier Oil stick Large size S1 - 385 Primary blue

  • Sennelier Oil stick Large size S1 - 385 Primary blue

Další fotky

  • 344 Kč včetně DPH

Množství

Máme skladem 2 ks

Odesíláme do 1-3 pracovních dnů, dle aktuální vytíženosti.

Máte dotaz k produktu nebo doručení?

  +420 734 740 809
   (po - pá 9:00 - 18:30)

Oil Stick od firmy Sennelier je v podstatě olejová barva v tyčince. Co umožňuje olejové barvě držet takto pospolu a dokonce ve tvaru praktické tyčinky je její složení, kdy se poměrná část oleje nahradí neutrálním, minerálním voskem, což umožňuje umělci přistupovat k olejomalbě zcela odlišně. Poskytuje tak mnohem větší míru spontánnosti, svobodu projevu a samozřejmě nesmírně jednoduché použití.

Jedná se o nejvyšší kvalitu napříč všemi odstíny. Pigmenty jsou velice jemně namlety a pečlivě vybrány tak, aby disponovaly tím nejvyšším stupněm světlostálosti, jaký je u daného odstínu možný.

Oil Sticky mají téměř identické vlastnosti jako olejové barvy samotné, proto platí stejná pravidla, jako např. oil sticky fixovat závěrečným lakem až po uplynutí 6 měsíců, aby barva nepopraskala, atd.

Doba schnutí závisí na daném pigmentu a síle nanesené vrstvy, ale pohybuje se v časovém rozmezí 2-5 dnů. 

V případě potřeby je možné je ředit olejem, či terpentýnem, lihem bez zápachu, atd.

55 odstínů v obsahu 38 ml a 7 odstínů v obsahu 98 ml dostupné 2 velikosti: Ø = 3/4 ; délka = 5, Ø = 1 1/8 ; délka = 5 7/8

VŠECHNO TO ZAČALO V PAŘÍŽI V ROCE 1887, KDYŽ GUSTAVE SENNELIER OTEVŘEL OBCHOD MAISON SENNELIER NA QUAI VOLTAIRE NAPROTI LOUVRU A POBLÍŽ ECOLE DES BEAUX-ARTS. VÁŠNIVĚ SE ZAJÍMAL O CHEMII A ZEJMÉNA O CHEMII BAREV, USADIL SE TAM JAKO OBCHODNÍK S BARVAMI.


OD ROKU 1888 ZAČAL VE SPOLUPRÁCI SE SVÝMI MALÍŘI VYVÍJET ŘADU 100 ODSTÍNŮ EXTRA JEMNÉHO OLEJE. BUDOU POUŽITY PRO OBRAZY, KTERÉ JSOU DNES VYSTAVENY V NEJKRÁSNĚJŠÍCH MUZEÍCH NA SVĚTĚ.

LA MAISON DES SENNELIER JE MÍSTEM SETKÁVÁNÍ UMĚLCŮ, KDE SE UDRŽUJE KREATIVNÍ VÝMĚNA, KTERÁ VEDE K DESIGNU NOVÝCH TECHNIK A BAREV. VELKOU POMOCÍ JSOU ZKUŠENOSTI UMĚLCŮ, RADY OD VŠECH KREATIVCŮ TÉ DOBY, Z NICHŽ NĚKTERÉ BUDOU ZNÁMÉ CELEBRITY JAKO CÉZANNE A PICASSO. JEHO PRÁCE JE TAK PŘÍSNÁ A JEHO POHLED NA OBOR MÍCHÁNÍ BAREV JE TAK UNIKÁTNÍ, ŽE UMĚLCI POVAŽUJÍ JEHO PALETU TÓNŮ ZA NEJVYŠŠÍ ODKAZ NA KVALITU.

Barvaspec 385 Primary blue
Model N130128 385.01
Objem 96 ml
Vyrobce Sennelier

Zákazníci také zakoupili

Produkty, které by Vás mohli zajímat.