0 Ks - 0 Kč

Sennelier sada inkoustů - hnědé odstíny 5 x 30 ml

  • Sennelier sada inkoustů - hnědé odstíny 5 x 30 ml

Další fotky

20 % sleva 899 Kč
  • 719 Kč včetně DPH

Množství

Máme skladem 1 ks

Odesíláme následující pracovní den po objednání.

Máte dotaz k produktu nebo doručení?

  +420 734 740 809
   (po - pá 9:00 - 18:30)

Inkousty Sennelier jsou mimořádně bohaté a jsou vyrobeny ze šelakové gumy, která dává (každému odstínu) jedinečnou brilanci, jas a vibraci pod světlem. Mohou být aplikovány štětcem nebo inkoustovým perem a poskytují saténový až lesklý film v závislosti na tloušťce. Rychle schnou a vykazují vysoký stupeň odolnosti vůči vodě, aniž by se rozmazávaly. Tyto inkousty jsou velmi vyhledávané pro kaligrafii, kresby brkem, lavírování, pro textilní tvorbu. Mohou být chráněny fixačním prostředkem na tužky, aby se zvýšila jejich světelná stabilita.


Sada 5x 30 ml Terracota - hnědé odstíny obsahuje:  black ink, 438 sepia, 270 sanguine, 453 walnut stain, 449 Bistre. 

VŠECHNO TO ZAČALO V PAŘÍŽI V ROCE 1887, KDYŽ GUSTAVE SENNELIER OTEVŘEL OBCHOD MAISON SENNELIER NA QUAI VOLTAIRE NAPROTI LOUVRU A POBLÍŽ ECOLE DES BEAUX-ARTS. VÁŠNIVĚ SE ZAJÍMAL O CHEMII A ZEJMÉNA O CHEMII BAREV, USADIL SE TAM JAKO OBCHODNÍK S BARVAMI.


OD ROKU 1888 ZAČAL VE SPOLUPRÁCI SE SVÝMI MALÍŘI VYVÍJET ŘADU 100 ODSTÍNŮ EXTRA JEMNÉHO OLEJE. BUDOU POUŽITY PRO OBRAZY, KTERÉ JSOU DNES VYSTAVENY V NEJKRÁSNĚJŠÍCH MUZEÍCH NA SVĚTĚ.

LA MAISON DES SENNELIER JE MÍSTEM SETKÁVÁNÍ UMĚLCŮ, KDE SE UDRŽUJE KREATIVNÍ VÝMĚNA, KTERÁ VEDE K DESIGNU NOVÝCH TECHNIK A BAREV. VELKOU POMOCÍ JSOU ZKUŠENOSTI UMĚLCŮ, RADY OD VŠECH KREATIVCŮ TÉ DOBY, Z NICHŽ NĚKTERÉ BUDOU ZNÁMÉ CELEBRITY JAKO CÉZANNE A PICASSO. JEHO PRÁCE JE TAK PŘÍSNÁ A JEHO POHLED NA OBOR MÍCHÁNÍ BAREV JE TAK UNIKÁTNÍ, ŽE UMĚLCI POVAŽUJÍ JEHO PALETU TÓNŮ ZA NEJVYŠŠÍ ODKAZ NA KVALITU.

Barvaspec hnědé odstíny
Model N13402301.01
Objem 5 x 30 ml
Vyrobce Sennelier

Zákazníci také zakoupili

Produkty, které by Vás mohli zajímat.