0 Ks - 0 Kč

Touch twin marker- různé barvy

  • Touch twin marker- různé barvy

Další fotky

  • 79 Kč včetně DPH

Množství

Máme skladem více než 5 ks

Odesíláme následující pracovní den po objednání.

Máte dotaz k produktu nebo doručení?

  +420 734 740 809
   (po - pá 9:00 - 18:30)

Oboustranný fix s inkoustem na lihové bázi. Kulatý 1mm hrot na jedné straně a široký zkosený hrot 6,5 mm na straně druhé popisovače. 

Markery TOUCH TWIN byly navrženy pro detailní, precizní a profesionální práci výtvarníků, designérů a autorů komixů. Jsou vybaveny inkoustem vysoké kvality na bázi alkoholu, který zajišťuje bohatou sytost barev a její výborné krycí schopnosti. Pomocí Blenderu lze jednotlivé odstíny mezi sebou míchat a vytvářet zajímavé efekty. Ocení ho i architekti, módní i interieroví návrháři, průmysloví designéři a scénografové.

Oboustranný fix s inkoustem na lihové bázi. Kulatý 1mm hrot na jedné straně a široký zkosený hrot 6,5 mm na straně druhé popisovače. To umožňuje jak šrafování, tak plošné vyplnění plochy. Tělo obdélníkového tvaru zabraňuje kutálení po pracovní ploše.  Speciálně navržený bezpečnostní uzávěr pevně drží na popisovači a zabraňuje vyschnutí hrotu. Fix Touch marker twin je netoxický. Touch marker můžete refilovat pomocí jakékoliv náplně pro fixy na lihové bázi ( od značky Touch, Kurecolor, Copic a další ) Náradní hroty v prodeji.Text se připravuje..
Barvaspec Colorless Blender
Model touch_twin_marker
Vyrobce SHINHANart

Zákazníci také zakoupili

Produkty, které by Vás mohli zajímat.