0 Ks - 0 Kč

Pébéo Image Transfer 75ml - medium na přenos obrázků

  • Pébéo Image Transfer 75ml - medium na přenos obrázků

Další fotky

  • 189 Kč včetně DPH

Množství

Máme skladem 1 ks

Odesíláme následující pracovní den po objednání.

Máte dotaz k produktu nebo doručení?

  +420 734 740 809
   (po - pá 9:00 - 18:30)

Přípravek určený k přenosu obrázku z papírového podkladu (noviny, časopis, papír ) na povrch Vaší volby ( papír, sklo, sádra, kov, dřevo).

Návod:
Motiv si vystřihneme. Na vybraný motiv nanesme pomocí štětce médium ve třech tenkých vrstvách v 30 minutovém intervalu. Necháme zaschnout.  Natřený motiv položíme na 5 minut do teplé vody. Vyjmeme a rukou nebo houbičkou seškrábneme papír ze zadní strany. Zůstane nám tenký, lesklý a průhledný motiv obtisknutý v transfer médiu. Necháme schnout 2 hodiny. Po zaschnutí můžete motiv ještě upravit, sestřihnout do požadovaného tvaru. Takto upravený motiv přilepte na vámi vybraný podklad, např. na sklo, plechovku, papír,...

Renomovaná francouzská firma Pébéo je v celosvětovém měřítku známá výrobou širokého sortimentu výtvarných potřeb. Firma má dlouhou tradici, byla založena v roce 1919 a v průběhu let si vybudovala silnou pozici na poli výrobců uměleckých barev, hobby barev a doplňků. Mistrovské barvy a doplňky Pébeo používají uznávaní malíři a grafici. Široká paleta hobby barev a doplňků je oblíbená mezi amatérskými malíři, školami a všemi zájemci o kreativní tvorbu. Každý rok Pébeo rozšiřuje sortiment výtvarných potřeb o nové produkty, použitelné jak pro stávající tak nově vznikající výtvarné techniky.

Model 094205.01
Objem 75 ml
Vyrobce Pébéo

Zákazníci také zakoupili

Produkty, které by Vás mohli zajímat.