0 Ks - 0 Kč

Poradíme: odborně

Poradíme v prodejně i na e-shopu
Nebojte se zeptat!

Doprava: za babku

Při nákupu nad 1 599 Kč ZDARMA,
jinak od 69 Kč, ceny dopravy zde

Zabalíme: pečlivě

Aby se nic nerozbilo
a s ohledem na přírodu

Odešleme: bleskem

Při objednání do 8:00 týž den,
jinak do 24 hodin.

Výtvarné potřeby Prodejna Brno - Indiges

Před časem jsme se rozhodli vytvořit nové příjemné prostředí pro nákup výtvarných potřeb v Brně. Přijďte se za námi podívat a nakoupit pečlivě vybrané barvy, štětce, rámy, stojany a mnoho dalšího! Prodejna se nachází naproti známému hudebnímu klubu Fléda v bezprostřední blízkosti MHD Brno spoje tramvaje 1, 6, zastávka se jmenuje Hrnčířská.

Pro Vás kteří k nám míříte autem, tak zaparkovat můžete přímo před prodejnou.


Proč další prodejna v Brně?

Chceme tu být pro umělce, i pro začínající studenty a tak u nás naleznete kvalitní nižší třídu, ale také profesionální vybavení a barvy, kterými nepohrdne žádný profesionál.

Spějeme k tomu, abychom měli největší výběr akrylových barev v Brně. Každým dnem rozšiřujeme náš sortiment, abychom uspokojili potřeby našich zákazníků, zároveň se však snažíme udržet dostatečně vysokou úroveň.

Co u nás najdete?

Kromě velkého výběru akrylových barev oblíbených značek u nás najdete také velkou spoustu štětců, pláten, rámů, stojanů, papírů pro různé techniky ale i olejových a akvarelových barev, pastelek, fixů, dárkových sad. Také se snažíme rozšiřovat sortiment v oblasti sochařiny a keramiky ale i spostu dalšího materiálu pro jakékoliv výtvarné nebo kreativní  tvoření. Přijďte se za námi podívat a uvidíte sami!

Stavte se za námi!

Štefánikova 19a
602 00, Brno


Otevírací doba

pondělí až pátek

od 9:00 – 18:00

Tel.: +420 734 740 809
Email: info@provytvarniky.cz


Prodejna se nachází naproti známého hudebního klubu Fléda v bezprostřední blízkosti MHD Brno spoje tramvaje 1, 6, zastávka se jmenuje Hrnčířská. Pro Vás kteří k nám míříte autem, tak zaparkovat můžete přímo před prodejnou.


Budeme moc rádi, když se za námi stavíte a řeknete nám Váš názor na naší prodejnu, případně co Vám chybí.