0 Ks - 0 Kč

Akvarelové barvy Van Gogh - pánvička, 370 - Permanent Red Light

Akvarelové barvy Van Gogh - pánvička, 370 - Permanent Red Light
  • 43 Kč včetně DPH


Barva

Množství

Máme skladem 2 ks

Odesíláme následující pracovní den po objednání.

Máte dotaz k produktu nebo doručení?

  +420 734 740 809
   (po - pá 9:00 - 18:30)

Akvarelové barvy Van Gogh - pánvička, 370 - Permanent Red Light

Akvarelové barvy Van Gogh jsou určeny pro studenty i umělce. Vyznačují se brilantními, transparentními a intenzivními barvami s vysokou tónovací silou. Díky čistotě a jednotné viskozitě se s těmito akvarelovými barvami snadno pracuje. a snadno. Lehce se mísí. Jsou vyráběny v Holandsku se zaručenou přísnou kontrolou kvality.Naším hlavním dodavatelem v oblasti ART materiálů je špičková holandská firma s hlubokou tradicí – ROYAL TALENS.

ROYAL TALENS přináší inspiraci a nejlepší materiály pro tvorbu i těch nejnáročnějších umělců již přes sto let.

V roce 1899 založil Martin Talens „Holandskou továrnu na barvy, laky a tuše“. Tato rodinná firma sídlí od té doby na stále stejné adrese, nedaleko centra malebného stotisícového města Apeldoorn. Stejně jako adresu, ROYAL TALENS nic nezměnil ani na poctivém přístupu. Hlavním imperativem této firmy je kvalita a její dlouhodobá garance. Kromě skladu, najdete v sídle firmy i  výrobní provoz a linky, ze kterých sjíždí veškerá produkce této firmy.

ROYAL TALENS je od svého vzniku vyhlášenou a vyhledávanou značkou, nyní s globální distribucí na všechny kontinenty. 

Kromě výroby materiálů pro všechny tradiční techniky ROYAL TALENS neustrnula na místě. Za  využití svého vyjímečného zázemí, laboratorního výzkumu a v neposlední řadě díky spolupráci s těmi nejlepšími umělci, přichází výrobce průběžně s dalšími a dalšími novinkami. V poslední době můžeme zmínit například unikátní vodouředitelné olejové barvy COBRA, nebo nabídku nejpopulárnější barvy, akrylové značky AMSTERDAM i jako stále populárnější Markery a spreje. 

Barvaspec 370 - Permanent Red Light
Model 20863701_01
Vyrobce Royal Talens