0 Ks - 0 Kč

Artmagico akrylový fix Dual - se dvěma hroty, nebesky modrá

Artmagico akrylový fix Dual - se dvěma hroty, nebesky modrá

Další fotky

  • 39 Kč včetně DPH


Vzorník barev

Barva

Množství

Máme skladem 3 ks

Odesíláme následující pracovní den po objednání.

Máte dotaz k produktu nebo doručení?

  +420 734 740 809
   (po - pá 9:00 - 18:30)

Artmagico akrylový fix Dual - se dvěma hroty, nebesky modrá

Akrylové fixy jsou produktem, při jehož výrobě se používá relativně nová technologie využívající akrylové barvy na vodní bázi. Díky snadné aplikaci a specifickým vlastnostem jsou stále více populární.

Hlavní výhodou akrylových fix je jejich schopnost malovat na všechny materiály (papír, plast, dřevo, kámen, porcelán, sklo a další). Fixka pokryje povrch tenkou, ale velmi hustou barvou, která je světlostálá a voděodolná. Neprůhledný inkoust je chemicky stabilní a rychleschnoucí, bez zápachu, netoxický, ekologický a permanentní na porézních površích.

Akrylová pera se skládají z následujících částí: plastové tělo, pumpovací mechanismus, díky kterému se barva dostane ven z pera, kulička, která při pohybu v těle pera mísí barvu, akrylový inkoust a hrot. 

Při výběru pera klademe největší důraz právě na výběr hrotu. Hroty se liší nejen tvarem a tloušťkou, ale i materiálem, ze kterého jsou vyrobeny (plast nebo tyčinka z porézního vlákna).

Fixy jsou výborným doplňkem nebo náhradou akrylových barev. Při jejich používání není nutné vlastnit paletu a štětce, jelikož se dají snadno míchat přímo na daném povrchu.

Text se připravuje..
Barvaspec nebesky modrá
Model 215/NEB_01
Vyrobce Artmagico