0 Ks - 0 Kč

Vzhledem k aktuálnímu nařízení vlády funguje prodejna pouze jako výdejní místo e-shopu.
Vyčkejte prosím na informaci, že je Vaše objednávka připravena k vyzvednutí.
Děkujeme za pochopení!

COBRA H2Oil ARTIST 40 ML

  • 120 Kč včetně DPH

Množství

Máme skladem více než 5 ks

Odesíláme do 1-3 pracovních dnů, dle aktuální vytíženosti.

Máte dotaz k produktu nebo doručení?

  +420 734 740 809
   (po - pá 9:00 - 18:30)

H2Oil ARTIST

H2Oil barvy ředitelné vodou patří mezi nové fenomény současného výtvarného světa. Díky nim můžete malovat olejovými barvami bez použití terpentýnu. Jako ředidlo lze využít pouze vodu ( destilovanou vodu nebo vodu upravenou Cobra painting medium ) . Lze s nimi docílit stejných výsledků, jako s klasickými olejovými barvami. V průběhu času barevné odstíny nepodléhají žádné změně.

Barvy jsou vhodné jsou zejména na užití v uzavřených prostorách !!!!!, pro alergiky či ženy s malými dětmi. K práci s nimi tedy nepotřebujete žádná těkavá ředidla a nezapáchají.

Olejové barvy ředitelné vodou Cobra Artist jsou profesionální olejové barvy s vysokým obsahem pigmetů, které jsou až neuvěřitelně výrazné. Cobra Artist se řadí k tomu nejlepšímu co lze v olejových barvách zakoupit. A v této variantě jako vodou ředitelné barvy nemají ve světě konkurenci.

Nabízíme tuby ve velikosti 40 ml. Do budoucna máme v plánu dobírat i ve větších objemech.

Barvy lze zakoupit i v setech, které máme v několika možných variantách a jsou vhodné zejména pro začínající malíře, jelikož obsahují základní škálu.

Rady pro užití:

  • Ředit lze klasickými olejovými ředidly nebo vodou.
  • Při ředění vodou je důležité používat vodu destilovanou nebo měkkou. Tvrdá voda může při práci dělat nežádoucí účinky. Pokud si nejste jistí, jakou vodu máte doma nebo jste na cestách, lze využít Cobra painting medium. Z něho stačí přidat pár kapek  do vody a tím se upraví její složení.
  • Pokud jsou barvy ředěné vodou, schnou o trochu rychleji než klasické olejové barvy. Nelze je však porovnávat s rychlostí schnutí akrylů. Při ředění klasickými ředidly schnou stejně rychle.

Doplňující sortiment:

K barvám Cobra Study můžete zakoupit další doplňkový sortiment jako je již zmíněné Cobra painting medium určené k úpravě kvality vody, Cobra glazing medium pro zvýšením průtoku barev a určené k zvýšení průhlednosti. Dále nabízíme pastu Cobra painting, díky níž zvýšíte transparentnost barev nebo ji můžete využít na zvýšení objemu. K závěrečné ochraně jsou k dispozici matné, lesklé nebo pololesklé laky Cobra ve spreji.
 

Text se připravuje..
Barvaspec zinc white - běloba zinková
Model T2105
Objem 40 ml
Určeno_pro Profesionál
Vyrobce

Zákazníci také zakoupili

Produkty, které by Vás mohli zajímat.