0 Ks - 0 Kč

Derwent Procolour - sada uměleckých pastelek 72 ks

  • Derwent Procolour - sada uměleckých pastelek 72 ks

Další fotky

  • 2 449 Kč včetně DPH

Množství

Máme skladem 2 ks

Odesíláme následující pracovní den po objednání.

Máte dotaz k produktu nebo doručení?

  +420 734 740 809
   (po - pá 9:00 - 18:30)

Nejnovější řada pastelek od firmy Derwent - profesionální řada PROCOLOUR

Řada Procolour je řada úžasně pigmentovaných pastelek se zářivými barvami. Pastelky vytvářejí překrásnou jednolitou texturu, která má hedvábný lesk. 

Podobají se pastelkám Coloursoft (nejměkčí pastelky z řady Derwent), ale mají výbornou výdrž. Nedrolí se, nejsou prašné. Výrobcem jsou srovnávány pastelkami té nejvyšší třídy jako jsou FC Polychromos, Caran dAche Pablo, Cara dAche Luminance. Pozitiva u nich zůstávají a negativa jsou minimalizovány.

Co je na Procolour ale jedinečné? Ač jsou krásně měkké, zachovávají si velmi ostrou špičku, a tak se hodí i pro detailní kresby. Můžeme tedy říci, že zatímco dříve byla nutnost mít alespoň dva typy pastelek (na větší plochy a detaily), Procolour nyní spojuje obě vlastnosti do jedné.

Procolour se sice prezentují jako hodně měkké pastelky, ale nečekejte žádné "máslo". Tuha má svoji pevnost a tak i ti, kteří mají "težkou ruku" a na pastelky víc tlačí, si je oblíbí.


Tužky a pastelky firmy Derwent se vyrábí ve Velké Británii v hrabství Cumbria.  Tradice sadá až do roku 1832.Předností je kombinování klasických postupů s vyspělými technologiemi. Kvalita všech vyráběných produktů je plně v souladu s mezinárodně uznávanou normou ISO 9001.

Model 2302508.01
Vyrobce DERWENT

Zákazníci také zakoupili

Produkty, které by Vás mohli zajímat.