0 Ks - 0 Kč

Fix štětcový SAKURA KOI brush pen

Fix štětcový SAKURA KOI brush pen

Další fotky

  • 51 Kč včetně DPH


BarvaMáme skladem více než 5 ks

Odesíláme následující pracovní den po objednání.

Máte dotaz k produktu nebo doručení?

  +420 734 740 809
   (po - pá 9:00 - 18:30)

Tento marker lze použít podobně, jako byste použili klasický umělecký štětec.

Ať už potřebujete přidat trochu barvy do svého komiksu, deníku, skici, ilustrace....Koi určitě představuje velice snadnou cestu, jak toho docílit bez jakéhokoliv nepořádku a velice efektivně. 

Všech 48 barev je velice zářivých. Jsou na vodní bázi, bez zápachu a jejich inkoust není po zaschnutí permanentní. Dají se tedy široce využít v jakékoliv akvarelové technice. Pro tlumení a plynulé přechody je vhodné použít blender, nebo vodní štětce.

KOI štětcový fix je naplněn tušovou barvou na vodní bázi, před finálním zaschnutím lze různé odstíny do sebe vmíchávat jako je tomu u klasických akvarelových barev. Barvu lze dodatečně rozmývat jak mokrým štětcem, tak speciálním „blenderem“. Blender je bezbarvý štětečkový marker vhodný především pro rozmývání okrajů a změkčování přechodů. Barva použitá pro fixy KOI barva má pestrou škálu 48 jasných, výrazných odstínůStopa  je transparentní, pokládáním dalších vrstev odstín ztmavujete a vytváříte tak další barevné tóny.

Jejich odolné hroty reagují na okamžité změny tlaku nebo směru s hedvábně hladkým, přesným efektem. Konzistentní přítok rychleschnoucího inkoustu je při práci velice komfortní. Hrot je velice flexibilní a z nylonu. 

Pro nejlepší efekt určitě doporučujeme použít papír vyšší gramáže (klidně i akvarelový) s hladším povrchem. 

+ Štětce KOI mají certifikát zdravotní nezávadnosti AP-ACMI +  Tím je úředně potvrzená deklarace, že uvedený produkt neobsahuje žádné toxické látky a látky způsobující dětem, či lidem obecně, zranění nebo chronické problémy. Sakura je Japonský tradiční výrobce výtvarných a psacích potřeb. Řadí se k nejstarším japonským výrobcům s tradicí od roku 1925. S řadou patentů a celosvětovým působením je uznáván jako jeden z nejlepších tvůrců a výrobců inovativních výrobků.

Model Sak_KOI_brush_pen
Určeno_pro Profesionál
Vyrobce Sakura

Zákazníci také zakoupili

Produkty, které by Vás mohli zajímat.