0 Ks - 0 Kč

Gédéo Gilding pasta Mixtion 75 ml

Gédéo Gilding pasta Mixtion 75 ml
  • 139 Kč včetně DPH


Množství

Máme skladem 3 ks

Odesíláme následující pracovní den po objednání.

Máte dotaz k produktu nebo doručení?

  +420 734 740 809
   (po - pá 9:00 - 18:30)

Chcete si pozlatit nebo postříbřit nové či staré předměty? Zkombinujte svou nápaditost a kreativitu se zlatými listy. 

Zlatící pasta GÉDÉO GILDING PASTE je ideální pomůckou pro zlacení a stříbření předmětů. Zlatící pasta se používá k nanášení a lepení zlatých listů. Zlatá pasta se nanáší na různé povrchy, jako například dřevo, sádra, sklo, kov, lepenka aj.


Doporučený postup:

Zlatící pastu naneste na čistý a suchý povrch. Zlatící pastu můžete nanést na dřevo, sádru, lepenku, kov, kartón aj. Po nanesení nechte schnout cca 15 minut. Na takto připravený povrch položte zlaté listy. Pomocí velmi měkkého štětce zlaté listy opatrně uhlaďte. Podle povrchu a velikosti předmětu nanášejte zlaté listy v celku nebo jen jejich kousky. Po uhlazení zlatých listů předmět vyleštěte bavlněným hadříkem. Pokud se vám po vyleštění předmětu stále objevuje původní povrch, trhlinky, naneste více vrstev zlatých listů. Pro získání starožitného vzhledu, přetřete dekórovaný předmět stárnoucí patinou. Hotový výrobek můžete ochránit proti korozi lesklým nebo matným lakem.

 
Doporučujeme použít pro stříbření a zlacení aj.

Renomovaná francouzská firma Pébéo je v celosvětovém měřítku známá výrobou širokého sortimentu výtvarných potřeb. Firma má dlouhou tradici, byla založena v roce 1919 a v průběhu let si vybudovala silnou pozici na poli výrobců uměleckých barev, hobby barev a doplňků. Mistrovské barvy a doplňky Pébeo používají uznávaní malíři a grafici. Široká paleta hobby barev a doplňků je oblíbená mezi amatérskými malíři, školami a všemi zájemci o kreativní tvorbu. Každý rok Pébeo rozšiřuje sortiment výtvarných potřeb o nové produkty, použitelné jak pro stávající tak nově vznikající výtvarné techniky.

Model 766544_01
Velikost balení 75 ml
Vyrobce Pébéo

Zákazníci také zakoupili

Produkty, které by Vás mohli zajímat.