0 Ks - 0 Kč

Gédéo Samotvrdnoucí hlína 1,5 kg - šedá

  • Gédéo Samotvrdnoucí hlína 1,5 kg - šedá

Další fotky

  • 219 Kč včetně DPH

Množství

Máme skladem 5 ks

Odesíláme následující pracovní den po objednání.

Máte dotaz k produktu nebo doručení?

  +420 734 740 809
   (po - pá 9:00 - 18:30)

Upozornění! Pokud poštovní zásilka obsahuje keramickou hlínu, bude účtován manipulační váhový příplatek 50 Kč k paušálnímu poplatku za každé  balení (9-10kg). ( v případě samotvrdnoucí hlíny by balení muselo obsahovat alespoň 7 ks samotvrdnoucí hlíny, aby byl příplatek účtován )V případě platby bankovním převodem je nutno o tento manipulační poplatek zaplatit více. V odesílané faktuře se zbožím je tento příplatek vyúčtován.


Vhodná k modelování nebo tvorbě otisků. Tvrdne na vzduchu, nemusí se vypalovat. Po kompletním zaschnutí (4–5 dní) ji lze brousit, lepit, malovat nebo lakovat.

Renomovaná francouzská firma Pébéo je v celosvětovém měřítku známá výrobou širokého sortimentu výtvarných potřeb. Firma má dlouhou tradici, byla založena v roce 1919 a v průběhu let si vybudovala silnou pozici na poli výrobců uměleckých barev, hobby barev a doplňků. Mistrovské barvy a doplňky Pébeo používají uznávaní malíři a grafici. Široká paleta hobby barev a doplňků je oblíbená mezi amatérskými malíři, školami a všemi zájemci o kreativní tvorbu. Každý rok Pébeo rozšiřuje sortiment výtvarných potřeb o nové produkty, použitelné jak pro stávající tak nově vznikající výtvarné techniky.

Barvaspec šedá
Gramáž 1,5 kg
Materiál samotvrdnoucí hlína
Model 766351.01
Určeno_pro Začátečník
Vyrobce Pébéo

Zákazníci také zakoupili

Produkty, které by Vás mohli zajímat.