0 Ks - 0 Kč

Olejová barva VAN GOGH 200ml

Olejová barva VAN GOGH 200ml

Další fotky

  • 259 Kč včetně DPH


BarvaMáme skladem více než 5 ks

Odesíláme následující pracovní den po objednání.

Máte dotaz k produktu nebo doručení?

  +420 734 740 809
   (po - pá 9:00 - 18:30)

Olejová barva je druh pomalu schnoucí barvy, která se skládá z pigmentu suspendovaného v oleji, nejčastěji lněném. Viskozitu lze měnit přidáním rozpouštědla, například terpentýnu. Barvy Van Gogh vyrábí Royal Talens a jsou vyrobeny v Holandsku.

Jsou určeny pro začínající umělce, studenty nebo jsou ekonomickou variantou pro profesionální malíře. Jedná se o ekonomická balení za příznivou cenu. Rozsáhlá barevná škála má velice jasné barvy a vyvážené odstíny. Charakteristická je pro ně vysoká úroveň barevného pigmentu.Barvy jsou vhodné pro různorodé výtvarné aktivity.

Barvy jsou dostupné v tubách 40 ml, 60 ml a 200 ml.

Celkem nabízíme 66 barevných odstínů.

Barvy lze zakoupit také v setech, které máme v několika možných variantách a jsou vhodné zejména pro začínající malíře, jelikož obsahují základní škálu.

Další informace: 

  • olejová barva Van Gogh je kvalitní typ barvy, které můžete použít jak na malování lazur a tenkých vrstev tak i pro pastózní efekt
  • jsou vyrobeny z pigmentů a rostlinného oleje, čímž poskytují intenzivní tóny
  • tyto olejové barvy jsou vhodné pro všechny techniky olejomalby, jako je alla prima, vrstvené malířské i natěračské práce 
  • barvy zasychají velmi pomalu , což vám umožní pokračovat v korekci a malování po dlouhou dobu
  • to, co je tak unikátní o tomto typu barvy je , že po zaschnutí zůstane přesně taková, jak byla nanesena. Neztratíte tak žádný objem a tahy štětcem zůstanou stejně ostré, jako před uschnutím.V průběhu sušení také nedochází k žádné změně

Barvy řady Van GOGH od prestižního holandského výrobce ROYAL TALENS jsou výborné barvy ve studentské kvalitě.

Vysoká pastozita umožňuje dobrou viditelnost každého tahu štětcem, barvu můžete snadno ředit vodou, při vyšším zředění se se zvyšuje transparentnost barvy.

Díky rychlému zasychání můžete brzy pokládat další vrstvy.

Vysoká míra světlostálosti zaručuje zachování jasu a třpitivosti těchto výtečných barev po dlouhou dobu - v muzeálních podmínkách výrobce garantuje pro většinu odstínů beze změny více než 100 let, u několika vybraných odstínů pak 25 - 100 let.   

  • Syté a výrazné odstíny
  • Vysoký obsah pigmentu
  • Vysoká pastozita barvy 
  • Excelentní a dobrá světlostálost
Model t0208_gogh_oil_200ml
Velikost balení 200 ml
Vyrobce VAN GOGH

Zákazníci také zakoupili

Produkty, které by Vás mohli zajímat.