0 Ks - 0 Kč

Olejové pastelky Derwent Lightfast sada 72 ks

  • Olejové pastelky Derwent Lightfast sada 72 ks

Další fotky

  • 4 559 Kč včetně DPH

Množství

Zboží máme skladem!

Objednejte dnes do 12:00 a do 48 hodin Vám bude objednávka doručena!

Po rozsáhlém výzkumu a vývoji značka Derwent hrdě představuje novou kolekci pastelek Derwent Lightfast. Je to první pastelka na bázi oleje se 100% světlostálostí a hladkou strukturou, s kterou je radost pracovat. Vyzkoušejte to sami. Myslíme si, že je ten nejlepší sortiment v této kategorii, který vám můžeme nabídnout!


Revoluční jádro je dlouhodobě odolné proti změnám barvy. Tato vlastnost zajišťuje světlostálost uměleckých děl po dobu až 100 let. Pastelky Derwent Lightfast jsou na bázi oleje, hladké a krémové, s možností výtečného vrstvení syté barvy. A co víc, v kombinaci s těmito pastelkami mohou být použita média pro olejové barvy.


Všechny barvy vyhovují mezinárodnímu testování světlostálosti dle normy ASTM D-6901 (byly testovány v Arizoně, USA).


Úžasné oko, které můžete vidět na obalu pastelek Lightfast pro firmu navrhl a vytvořil oceňovaný americký umělec Jesse Lane.


Vzorník barev ke stažení zde.

Tužky a pastelky firmy Derwent se vyrábí ve Velké Británii v hrabství Cumbria.  Tradice sadá až do roku 1832.Předností je kombinování klasických postupů s vyspělými technologiemi. Kvalita všech vyráběných produktů je plně v souladu s mezinárodně uznávanou normou ISO 9001.

Model 2302722.01
Vyrobce DERWENT

Zákazníci také zakoupili

Produkty, které by Vás mohli zajímat.