Váš nákupní košík je prázdný!
Malujete rádi? Máme pro Vás zajímavy výběr akrylových barev - naleznete zde barvy od firem Amsterdam, Pébeo, Artcreation, ale taky Lascaux - nejlepší akrylové barvy na světě. Dále můžete nakupovat i olejové barvy VanGogh, nebo Umton. Pokud byste měli zájem o další výrobce, dejte nám prosím vědět. Pokud to bude vhodné, tak jej co nejdříve zařadíme do nabídky.
Množství
Odesíláme do 1-3 pracovních dnů, dle aktuální vytíženosti.
CANSON
Tradiční výrobce těch nejkvalitnějších papírů z Francie.
Firma Canson byla založena již v roce 1557 a tím pádem se řadí k nejstarším výrobcům zboží pro umělce na světě jenž setrvala až do současných dnů.
Historie firmy Canson je velmi bohatá a dlouhá. Pro ty z vás které by tato opravdu dlouhá historie zajímala připojujeme odkaz z Wikipedie https://fr.wikipedia.org/wiki/Canson.
Papíry firmy Canson používalo a používá bezpočet předních umělců z nichž jména jako Picasso jsou známy nám všem.
Věříme že prodej těch nejkvalitnějších papírů vede k vytváření těch nejkvalitnějších uměleckých hodnot.
Produkty, které by Vás mohli zajímat.
107 Kč 75 Kč
152 Kč 99 Kč
234 Kč 260 Kč
134 Kč 149 Kč
50 Kč 55 Kč
143 Kč 159 Kč
179 Kč 199 Kč
340 Kč 378 Kč