0 Ks - 0 Kč

Sakura Pigma Brush

  • Sakura Pigma Brush

Další fotky

  • 69 Kč včetně DPH

Množství

Máme skladem více než 5 ks

Odesíláme následující pracovní den po objednání.

Máte dotaz k produktu nebo doručení?

  +420 734 740 809
   (po - pá 9:00 - 18:30)

Pero PIGMA Brush je flexibilní nástroj, který píše jako pero, ale kreslí jako štětec. Má pohodlný úchop a jeho hrot reaguje na všechny změny v tlaku nebo ve směru ohybu. Umožňuje umělci při kreslení tenké i tlusté tahy štětcem. Dlouhá léta jsou mu věrní mnozí designéři, vědci, archivátor, různí umělci, nadšenci manga maleb, různí kreslíři, ilustrátoři a hobby nadšenci.

Pera PIGMA Brush jsou v první řadě doporučené pro momentálně velmi populární techniku ​​ZENTANGLE. Díky archivnímu inkoustu, který pero Pigma Brush nabízí až v krásných 9ti odstínech, Vám kresby zůstanou v původním odstínu po několik desetiletí či stovek let. Jsou vhodné i pro vaše podpisy na malby, či různé ilustrace.

Sakura vyvinula a patentovala PIGMA inkoust v roce 1982. Byl to první inkoust na světě, ve kterém byly zkombinovány pigmenty a voda. Tento inkoust se od té doby stal standardem pro spolehlivou, trvalou a archivní kvalitu inkoustu. I když byl původně vyvinut pro technické kreslení, PIGMA inkoust je nyní používán velkým množstvím umělců v různých kreativních technikách.

Sakura je Japonský tradiční výrobce výtvarných a psacích potřeb. Řadí se k nejstarším japonským výrobcům s tradicí od roku 1925. S řadou patentů a celosvětovým působením je uznáván jako jeden z nejlepších tvůrců a výrobců inovativních výrobků.

Barvaspec 117 - Sepia
Materiál Plastové pero
Model Sakur_Pigma_Brush
Vyrobce Sakura

Zákazníci také zakoupili

Produkty, které by Vás mohli zajímat.