0 Ks - 0 Kč

Sennelier Oil stick Large 96 ml - různé barvy

  • Sennelier Oil stick Large 96 ml - různé barvy

Další fotky

  • 399 Kč včetně DPH

Množství

Máme skladem více než 5 ks

Odesíláme následující pracovní den po objednání.

Máte dotaz k produktu nebo doručení?

  +420 734 740 809
   (po - pá 9:00 - 18:30)

Oil Stick od firmy Sennelier je v podstatě olejová barva v tyčince. Co umožňuje olejové barvě držet takto pospolu a dokonce ve tvaru praktické tyčinky je její složení, kdy se poměrná část oleje nahradí neutrálním, minerálním voskem, což umožňuje umělci přistupovat k olejomalbě zcela odlišně.

Poskytuje tak mnohem větší míru spontánnosti, svobodu projevu a samozřejmě nesmírně jednoduché použití.

Jedná se o nejvyšší kvalitu napříč všemi odstíny. Pigmenty jsou velice jemně namlety a pečlivě vybrány tak, aby disponovaly tím nejvyšším stupněm světlostálosti, jaký je u daného odstínu možný.

Oil Sticky mají téměř identické vlastnosti jako olejové barvy samotné, proto platí stejná pravidla, jako např. oil sticky fixovat závěrečným lakem až po uplynutí 6 měsíců, aby barva nepopraskala, atd.

Doba schnutí závisí na daném pigmentu a síle nanesené vrstvy, ale pohybuje se v časovém rozmezí 2-5 dnů. V případě potřeby je možné je ředit olejem, či terpentýnem, lihem bez zápachu, atd.


Odkaz na vzorník: 

http://http://http://www.sennelier-colors.com/article/photo/dossier509/Colorchart_Oilsticks.pdf


VŠECHNO TO ZAČALO V PAŘÍŽI V ROCE 1887, KDYŽ GUSTAVE SENNELIER OTEVŘEL OBCHOD MAISON SENNELIER NA QUAI VOLTAIRE NAPROTI LOUVRU A POBLÍŽ ECOLE DES BEAUX-ARTS. VÁŠNIVĚ SE ZAJÍMAL O CHEMII A ZEJMÉNA O CHEMII BAREV, USADIL SE TAM JAKO OBCHODNÍK S BARVAMI.


OD ROKU 1888 ZAČAL VE SPOLUPRÁCI SE SVÝMI MALÍŘI VYVÍJET ŘADU 100 ODSTÍNŮ EXTRA JEMNÉHO OLEJE. BUDOU POUŽITY PRO OBRAZY, KTERÉ JSOU DNES VYSTAVENY V NEJKRÁSNĚJŠÍCH MUZEÍCH NA SVĚTĚ.

LA MAISON DES SENNELIER JE MÍSTEM SETKÁVÁNÍ UMĚLCŮ, KDE SE UDRŽUJE KREATIVNÍ VÝMĚNA, KTERÁ VEDE K DESIGNU NOVÝCH TECHNIK A BAREV. VELKOU POMOCÍ JSOU ZKUŠENOSTI UMĚLCŮ, RADY OD VŠECH KREATIVCŮ TÉ DOBY, Z NICHŽ NĚKTERÉ BUDOU ZNÁMÉ CELEBRITY JAKO CÉZANNE A PICASSO. JEHO PRÁCE JE TAK PŘÍSNÁ A JEHO POHLED NA OBOR MÍCHÁNÍ BAREV JE TAK UNIKÁTNÍ, ŽE UMĚLCI POVAŽUJÍ JEHO PALETU TÓNŮ ZA NEJVYŠŠÍ ODKAZ NA KVALITU.

Barvaspec 116 Titanium white
Model sennelier_oil_stick_large_96ml
Vyrobce Sennelier

Zákazníci také zakoupili

Produkty, které by Vás mohli zajímat.