0 Ks - 0 Kč

Sennelier pigmenty - různé druhy

Sennelier pigmenty - různé druhy

Další fotky

  • 645 Kč včetně DPH


BarvaMáme skladem více než 5 ks

Odesíláme následující pracovní den po objednání.

Máte dotaz k produktu nebo doručení?

  +420 734 740 809
   (po - pá 9:00 - 18:30)

Nabízíme vám velmi kvalitní pigmenty od značky Sennelier.

Pigmenty mohou být použity s vynikajícím výsledkem k domíchání barev, nátěrových hmot na bázi vody, výrobků pro výtvarné umění, restaurování a dekoracím.

Po přidání pigmentu zintenzivníte nebo změníte barevný projev používané barvy. Pigment se přidává do malého množství vody, oleje nebo rozpouštědla a získaná disperze se přidává k produktu, který má být zbarven.

Pomocí našich pojiv, na bázi vody nebo oleje je možné v jednoduchém a rychlém čase aplikovat pigmenty různých typů. Široká škála barev a různých typů vám umožní vhodně reagovat na vaše potřeby.

VŠECHNO TO ZAČALO V PAŘÍŽI V ROCE 1887, KDYŽ GUSTAVE SENNELIER OTEVŘEL OBCHOD MAISON SENNELIER NA QUAI VOLTAIRE NAPROTI LOUVRU A POBLÍŽ ECOLE DES BEAUX-ARTS. VÁŠNIVĚ SE ZAJÍMAL O CHEMII A ZEJMÉNA O CHEMII BAREV, USADIL SE TAM JAKO OBCHODNÍK S BARVAMI.


OD ROKU 1888 ZAČAL VE SPOLUPRÁCI SE SVÝMI MALÍŘI VYVÍJET ŘADU 100 ODSTÍNŮ EXTRA JEMNÉHO OLEJE. BUDOU POUŽITY PRO OBRAZY, KTERÉ JSOU DNES VYSTAVENY V NEJKRÁSNĚJŠÍCH MUZEÍCH NA SVĚTĚ.

LA MAISON DES SENNELIER JE MÍSTEM SETKÁVÁNÍ UMĚLCŮ, KDE SE UDRŽUJE KREATIVNÍ VÝMĚNA, KTERÁ VEDE K DESIGNU NOVÝCH TECHNIK A BAREV. VELKOU POMOCÍ JSOU ZKUŠENOSTI UMĚLCŮ, RADY OD VŠECH KREATIVCŮ TÉ DOBY, Z NICHŽ NĚKTERÉ BUDOU ZNÁMÉ CELEBRITY JAKO CÉZANNE A PICASSO. JEHO PRÁCE JE TAK PŘÍSNÁ A JEHO POHLED NA OBOR MÍCHÁNÍ BAREV JE TAK UNIKÁTNÍ, ŽE UMĚLCI POVAŽUJÍ JEHO PALETU TÓNŮ ZA NEJVYŠŠÍ ODKAZ NA KVALITU.

Gramáž 100 g
Kódbarvy 654
Model s_pigment_jar
Určeno_pro Pokročilý
Vyrobce Sennelier

Zákazníci také zakoupili

Produkty, které by Vás mohli zajímat.