0 Ks - 0 Kč

Sennelier Turner retušovací lak pro olej ve spreji 400 ml

  • Sennelier Turner retušovací lak pro olej ve spreji 400 ml

Další fotky

  • 455 Kč včetně DPH

Množství

Máme skladem 2 ks

Odesíláme následující pracovní den po objednání.

Máte dotaz k produktu nebo doručení?

  +420 734 740 809
   (po - pá 9:00 - 18:30)

Lak k fixaci a dočasné ochraně olejomalby.

Používá se jako dočasný ochranný lak k ochraně olejomalby před prachem nebo během přepravy. Protože je velmi zředěný, obraz „nedusí“ a příliš nezpomaluje oxidaci. Účinek se časem snižuje.

Lehký, rychleschnoucí lak na bázi damaru. Zvýrazní matné oblasti obrazu nebo obnoví možnost malování na již suché vrstvy barvy. Lze použít jako dočasný lehlý lak na olejomalby.

Ředidla: ropný a terpentýnový olej

VŠECHNO TO ZAČALO V PAŘÍŽI V ROCE 1887, KDYŽ GUSTAVE SENNELIER OTEVŘEL OBCHOD MAISON SENNELIER NA QUAI VOLTAIRE NAPROTI LOUVRU A POBLÍŽ ECOLE DES BEAUX-ARTS. VÁŠNIVĚ SE ZAJÍMAL O CHEMII A ZEJMÉNA O CHEMII BAREV, USADIL SE TAM JAKO OBCHODNÍK S BARVAMI.


OD ROKU 1888 ZAČAL VE SPOLUPRÁCI SE SVÝMI MALÍŘI VYVÍJET ŘADU 100 ODSTÍNŮ EXTRA JEMNÉHO OLEJE. BUDOU POUŽITY PRO OBRAZY, KTERÉ JSOU DNES VYSTAVENY V NEJKRÁSNĚJŠÍCH MUZEÍCH NA SVĚTĚ.

LA MAISON DES SENNELIER JE MÍSTEM SETKÁVÁNÍ UMĚLCŮ, KDE SE UDRŽUJE KREATIVNÍ VÝMĚNA, KTERÁ VEDE K DESIGNU NOVÝCH TECHNIK A BAREV. VELKOU POMOCÍ JSOU ZKUŠENOSTI UMĚLCŮ, RADY OD VŠECH KREATIVCŮ TÉ DOBY, Z NICHŽ NĚKTERÉ BUDOU ZNÁMÉ CELEBRITY JAKO CÉZANNE A PICASSO. JEHO PRÁCE JE TAK PŘÍSNÁ A JEHO POHLED NA OBOR MÍCHÁNÍ BAREV JE TAK UNIKÁTNÍ, ŽE UMĚLCI POVAŽUJÍ JEHO PALETU TÓNŮ ZA NEJVYŠŠÍ ODKAZ NA KVALITU.

Model N135187.01
Objem 400 ml
Určeno_pro Pokročilý
Vyrobce Sennelier

Zákazníci také zakoupili

Produkty, které by Vás mohli zajímat.