0 Ks - 0 Kč

Olejová barva VAN GOGH 40ml

  • Olejová barva VAN GOGH 40ml

Další fotky

  • 119 Kč včetně DPH

Množství

Máme skladem více než 5 ks

Odesíláme následující pracovní den po objednání.

Máte dotaz k produktu nebo doručení?

  +420 734 740 809
   (po - pá 9:00 - 18:30)

Olejové barvy Van Gogh

Olejová barva je druh pomalu schnoucí barvy, která se skládá z pigmentu suspendovaného v oleji, nejčastěji lněném. Viskozitu lze měnit přidáním rozpouštědla, například terpentýnu. Barvy Van Gogh vyrábí Royal Talens a jsou vyrobeny v Holandsku.

Jsou určeny pro začínající umělce, studenty nebo jsou ekonomickou variantou pro profesionální malíře. Jedná se o ekonomická balení za příznivou cenu. Rozsáhlá barevná škála má velice jasné barvy a vyvážené odstíny. Charakteristická je pro ně vysoká úroveň barevného pigmentu.Barvy jsou vhodné pro různorodé výtvarné aktivity.

Barvy jsou dostupné v tubách 40 ml, 60 ml a 200 ml.

Celkem nabízíme 66 barevných odstínů.

Barvy lze zakoupit také v setech, které máme v několika možných variantách a jsou vhodné zejména pro začínající malíře, jelikož obsahují základní škálu.

Další informace: 

  • olejová barva Van Gogh je kvalitní typ barvy, které můžete použít jak na malování lazur a tenkých vrstev tak i pro pastózní efekt
  • jsou vyrobeny z pigmentů a rostlinného oleje, čímž poskytují intenzivní tóny
  • tyto olejové barvy jsou vhodné pro všechny techniky olejomalby, jako je alla prima, vrstvené malířské i natěračské práce 
  • barvy zasychají velmi pomalu , což vám umožní pokračovat v korekci a malování po dlouhou dobu
  • to, co je tak unikátní o tomto typu barvy je , že po zaschnutí zůstane přesně taková, jak byla nanesena. Neztratíte tak žádný objem a tahy štětcem zůstanou stejně ostré, jako před uschnutím.V průběhu sušení také nedochází k žádné změně

Naším hlavním dodavatelem v oblasti ART materiálů je špičková holandská firma s hlubokou tradicí – ROYAL TALENS.

ROYAL TALENS přináší inspiraci a nejlepší materiály pro tvorbu i těch nejnáročnějších umělců již přes sto let.

V roce 1899 založil Martin Talens „Holandskou továrnu na barvy, laky a tuše“. Tato rodinná firma sídlí od té doby na stále stejné adrese, nedaleko centra malebného stotisícového města Apeldoorn. Stejně jako adresu, ROYAL TALENS nic nezměnil ani na poctivém přístupu. Hlavním imperativem této firmy je kvalita a její dlouhodobá garance. Kromě skladu, najdete v sídle firmy i  výrobní provoz a linky, ze kterých sjíždí veškerá produkce této firmy.

ROYAL TALENS je od svého vzniku vyhlášenou a vyhledávanou značkou, nyní s globální distribucí na všechny kontinenty. 

Kromě výroby materiálů pro všechny tradiční techniky ROYAL TALENS neustrnula na místě. Za  využití svého vyjímečného zázemí, laboratorního výzkumu a v neposlední řadě díky spolupráci s těmi nejlepšími umělci, přichází výrobce průběžně s dalšími a dalšími novinkami. V poslední době můžeme zmínit například unikátní vodouředitelné olejové barvy COBRA, nebo nabídku nejpopulárnější barvy, akrylové značky AMSTERDAM i jako stále populárnější Markery a spreje. 

Barvaspec 222 - naples yellow light
Model T0205
Objem 40 ml
Vyrobce Royal Talens

Zákazníci také zakoupili

Produkty, které by Vás mohli zajímat.